Raty medycyny estetycznej

Raty medycyny estetycznej – czy opłaca się korzystać z ofert kredytowych na leczenie? Wśród Polek rośnie zainteresowanie chirurgią kosmetyczną i plastyczną. Skończyły się czasy, gdy medycyna estetyczna była kaprysem najbogatszych – zabiegi stały się luksusem, na który stać większość z nas. Czy opłaca się korzystać z ofert kredytowych na leczenie? Jednak droższe produkty są czasami poza możliwościami finansowymi przeciętnego Kowalskiego. Z pomocą zaczynają przychodzić firmy, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek medycznych.

Polska wciąż w tyle

Raty medycyny estetycznej
Raty medycyny estetycznej

Raty medycyny estetycznej. Czy opłaca się korzystać z ofert kredytowych na leczenie? W porównaniu z krajami Europy Zachodniej nasz rynek usług medycznych wciąż się rozwija, ale coraz większą popularnością cieszą się pożyczki kosmetyczne. Ponad 30% kredytów medycznych jest przeznaczonych na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a kolejne 15% na chirurgię plastyczną (większą popularnością cieszą się jedynie kredyty na zabiegi stomatologiczne). Są to zazwyczaj procedury, których opłaty wahają się od 1000 zł do kilku, a nawet tysięcy złotych. zł. Najwięcej klientek to kobiety w wieku 30-60 lat, choć to się zmienia: coraz częściej przychodzą też mężczyźni. Pożyczki wybierają osoby o stabilnych dochodach, które zazwyczaj posiadają własną działalność gospodarczą lub pracują na umowę o pracę, a także mieszkają w dużych miastach. Oferty są szerokie i przyjazne dla kredytobiorców, ponieważ rynek jest bardzo konkurencyjny.

Medycyna estetyczna – ze względu na swoją niesamowitą popularność – jest dziedziną bardzo konkurencyjną. Dlatego często pożyczkę możemy otrzymać w gabinecie – wielu lekarzy umożliwia swoim pacjentom płacenie za leczenie w ratach.

 

Etapy najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

W jednej z najpopularniejszych firm oferujących raty medyczne możemy uzyskać wyjątkowo korzystne warunki: w niektórych przypadkach pożyczki bez odsetek. Najpopularniejszymi zabiegami medycyny estetycznej wypożyczanymi klientom są zabiegi dermatologiczne, depilacja laserowa, odmładzanie skóry (wypełnianie zmarszczek, zmarszczek, napinanie skóry, zabiegi rewitalizujące, lifting) oraz modelowanie sylwetki. Najpopularniejszymi zabiegami, które Polki chcą mieć na raty są wypełniacze (często na bazie kwasu hialuronowego), liftingi laserowe, nici liftingujące, fale Radiesse i inne droższe zabiegi.

Czy warto pożyczać?

Zanim pożyczysz pieniądze na drogie zabiegi medycyny estetycznej, zastanów się, czy jesteś gotowy na spłatę wieloletniego zadłużenia. Nie zgadzaj się na pierwszą ofertę otrzymaną od brokera: zapoznaj się z ofertami na rynku i wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli okaże się, że można łatwo skorzystać z ciekawych ofert rynkowych bez nadwyrężania portfela, warto spróbować: dla wielu wydanie tak dużej kwoty naraz może być problematyczne. Dlatego warto skorzystać z okazji, jaką daje rynek i z niej skorzystać, a następnie cieszyć się efektami kuracji.

M-estetica medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl