ProBook 440

Wybór laptopa biznesowego jest ściśle powiązany z doborem odpowiednich podzespołów, które odnajdziemy wewnątrz sprzętu. To właśnie podzespoły mają decydują wpływ na to jakiej klasy urządzenie dostaniemy. Bez cienia wątpliwości przekłada się to na możliwości laptopa, ale także komfort podczas codziennego użytkowania. Jednym z ciekawszych wyborów, który spisze się w praktycznie każdej sytuacji jest HP ProBook 440.

Czym cechuje się urządzenie ?

Laptop HP ProBook 440 jest niezwykle wydajnym sprzętem. Za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest przede wszystkim bardzo dobry procesor z serii Intel Core i5 8265U (więcej). Jest to typowa jednostka niskonapięciowa, która wyposażona została w cztery fizyczne rdzenie, a taktowanie zegara wynosi pod obciążeniem maksymalnie 3,9 GHz. Połączenie niskonapięciowego modelu procesora wraz z dobrą specyfikacją zapewnia z jednej strony duże pokłady mocy, zaś z drugiej gwarantuje mały pobór energii dzięki czemu praca na baterii znacznie się wydłuża.

Pamięć operacyjna RAM

Kolejnym z komponentów w urządzeniu jest pamięć RAM. Standardowo na pokładzie laptopa nie mogło zabraknąć 8 GB szybkich pamięci DDR4, taktowanych wartością 2400 MHz. Ponadto istnieje możliwość rozszerzenia tego podzespołu o następną kość, dzięki czemu maksymalnie możemy uzyskać aż 32 GB pamięci operacyjnej.

Matryca i inne dodatki

Następnym istotnym elementem podczas korzystania z urządzenia jest matryca. W laptopie HP ProBook 440 zastosowano wyświetlacz o przekątnej 14 cala (więcej: http://www.beautylive.pl/hp-probook-440-urzadzenie-biznesowe/). Generowany obraz to rozdzielczość FULL HD. Takie połączenie daje ostrość na dobrym poziomie, zaś same barwy, kąty widzenia są po prostu bez zarzutu.

HP ProBook 440 posiada również szybki dysk SSD stanowiący dodatek do tradycyjnego dysku twardego HDD. Pojemność dysku SSD to 256 GB co jest ilością w zupełności wystarczającą. Na pochwałę zasługuje również szereg dostępnych złącz, które pozwalają podłączyć znaczą ilość sprzętu zewnętrznego. Jak na laptopa biznesowego przystało jest on elegancko wykonany z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Obraz Free-Photos z Pixabay
Copyright © 2019